אודות

שלום שמי שמוליק ורסנו ויש לי כישרון לעזור לאנשים למצוא את אושרם.


נולדתי בשנת 1969, אבא למיכאלה ויהונתן ואני שמח שניתנת לי האפשרות להפוך את העולם למקום טוב יותר.

הדרך לשנות דברים לטובים יותר עוברת קודם כל דרכי. אני מחויב להפוך בכל יום ביומו לאדם טוב יותר ומאושר יותר מעצמי. אני מחויב בכל רגע נתון להיות ער ומודע לחיי, לבחור בגורלי, לטווח הקצר והארוך ולא לתת לנסיבות המשתנות לקבוע את אושרי.

הדרך 2: עוד כנער הייתי המאמן של המשפחה החברים והסובבים אותי. מבחינתי לפשט את חייהם של האנשים שאני אוהב ולהפוך את הנשגב בעיניהם לנגיש ואפשרי היה דחף טבעי. תמיד אהבתי ומצאתי בעצמי סבלנות ללוות אנשים בלקיחת החלטות שבדרך להגשמת חלומות ובהסרת המכשולים שבדרך להשגתם. כתוצאה מכך אנשים נגשו אלי לשאול/להתייעץ/להיפתח ואני הקשבתי ושאלתי שאלות. בדיעבד אני מבין שאימנתי כבר בבית הספר היסודי, בתיכון, בצבא. אימנתי כשטיילתי ברחבי העולם, כשעבדתי כעיתונאי, כמחפש נפט או כמנהל בחברות סטארט אפ. בשנת 2010 התוודעתי לשיטת סאטיה, שהגדירה ומיקצעה את היכולות שלי והחלטתי להפוך למאמן במשרה מלאה.

הדרך 3: אימא שלי חשבה שאני צריך להיות ראש ממשלה, זה ייתן לי המון אפשרויות לתקן את העולם – זה לא קרה, אני העדפתי לקרוא ספרים, הגות/פילוסופיה/תורות המזרח. לאחר הצבא טסתי למזרח והתוודעתי באופן עמוק לבודהיזם הטיבטי ולמדיטציה. עברתי גם לכתוב ספרים בעצמי. כתבתי ספר, זכיתי בפרס ביכורים. אולי יום אחד אכתוב גם את השני.

הדרך 4: ב-2005 כבר זיהיתי את הרצון שלי להפוך למאמן. לקח לי זמן להתבשל עם הרעיון, להתגבר על הפחדים, להבין שאני נפרד מהנוחת שבהיי-טק. בעיקר, זה לקח הרבה מאוד נשימות להגיד שאני חייב את זה לעצמי, שאני יכול ורוצה לעשות את מה שאני הכי טוב בו, לעזור לאנשים לשפר את איכות חייהם. כל מה שנשאר היה להבין היכן אני רוצה ללמוד ולמצוא את השיטה שמתאימה לי. בסופו של דבר זה קרה ברגע הנכון.

רציתי שתדע:  
  • אני אופטימיסט מלידה ואוהב לחייך ולצחוק.
  • אני מאמין שבכל אחד יש יופי, טוב לב וגדולה. 
  • אני מכיר בקשר העמוק בין גוף ונפש.
  • אני מאמין במחויבות להלימה בין אמונותיי ,דבריי, עבודתי, לימודיי ומעשיי.
  • אני מאמין שלכל אחד מאיתנו יש את הזכות המלאה לחפש את דרכו הנכונה והמשמעותית. וביכולתו של כל אחד מאיתנו יש את היכולת לשנות את המציאות של עצמו ובכך את של כולנו.
  • אני מאמין שאף פעם לא מאוחר מידי ושקל ונעים יותר לחיות את החיים באותנטיות.
  • אני רואה את יעודי בחיים כמאמן ומבטיח ללוות אותך עם כל ליבי בכדי שתוכל לחולל בעצמך את השינוי בו תחפוץ, לפרוץ דרך ולהגיע להצלחות...